Dla Grzesia

from by NAGROBKI

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

    4 PLN  or more

   

 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  W grudniu 2015 zespół Nagrobki wspólnie z wytwórnią BDTA opublikował drugą płytę zatytułowaną Stan Prac. Materiał nad którym spędziliśmy dwa ostatnie lata pracy, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród słuchaczy i recenzentów.

  W wielu znaczących podsumowaniach fonograficznych roku 2015 nasza płyta znalazła się w ścisłej czołówce zestawień, a pierwszy nakład CD w większości wyprzedał się na grudniowej trasie koncertowej. Ostatnie sztuki możesz kupić tutaj.

  Duetu Nagrobki tworzą Maciej Salamon (gitara, głos) i Adam Witkowski (perkusja, głos). Zgodnie z tym czego można spodziewać się po zespole o tej nazwie – teksty większości piosenek traktują o przemijaniu, śmierci i odchodzeniu. W tej materii zespół jest bardzo konsekwentny. Muzyka natomiast jest mieszanką wielu wpływów - od starego polskiego big beat'u przez gitarowy noize, zimną falę, a nawet wczesny black metal. Wszystko to wymieszane z improwizującą sekcją dętą, którą na płycie Stan Prac gościnnie stworzyli: Mikołaj Trzaska (saksofony), Tomasz Ziętek (trąbka), Michał Bunio Skrok (puzon, trąbka) oraz z kontrabasem Ola Walicki.

  Includes unlimited streaming of Stan Prac via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ... more
  ships out within 7 days

    20 PLN or more 

   

credits

from Stan Prac, released April 9, 2017

tags

license

all rights reserved

about

NAGROBKI Gdańsk, Poland

NAGROBKI a wcześniej OFIARY

contact / help

Contact NAGROBKI

Streaming and
Download help

Redeem code